Czym są "Zakupy z Polecenia"?

 

"Zakupy z Polecenia" to inicjatywa społeczna lokalnych przedsiębiorców skierowana do naszych Klientów, której patronują lokalne media oraz władze samorządowe.

 

Akcja zrzesza małe firmy handlowe oraz usługowe i cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony przedsiębiorców (coraz więcej firm zgłasza się do nas z zamiarem dołączenia) jak i Klientów.

JAK OSZCZĘDZAĆ?

Korzyści dla Klientów:

 

Rabaty - od 1% do 40% (w zależności od firmy, asortymentu, towarów lub usług) przez 365 dni w roku. Wykaz rabatów znajdziesz u każdego partnera inicjatywy.

 

Kupując lokalnie w naszych firmach przez "Zakupy z Polecenia" można zaoszczędzić nawet 1200 zł rocznie.

 

Nie trzeba odrywać żadnych kuponów, zbierać punktów, pokazywać gazety z kuponem rabatowym. Wystarczy zachować jeden paragon z pieczątką lub nadrukiem "Zakupy z Polecenia".

Jak to działa?

 

Po dokonaniu zakupu otrzymasz paragon z pieczątką lub nadrukiem "Zakupy z Polecenia". Na jego podstawie możesz kupić ze zniżką u kolejnego partnera inicjatywy. Jeśli otrzymałeś fakturę lub paragon stanowiący gwarancję, poproś o pieczątkę "Zakupy z Polecenia" na zwykłej kartce, która zastąpi paragon. Jeden paragon możemy wykorzystać tylko jeden raz. Ważność każdego paragonu to 1 miesiąc. Rabaty w "Zakupach z Polecenia" nie łączą się z innymi promocjami obowiązującymi u naszych partnerów.

 

Drogi Kliencie, poleć nam swój ulubiony sklep bądź usługodawcę, u którego chciałbyś kupować ze zniżką w ramach inicjatywy "Zakupy z Polecenia" - ZAPROSIMY GO DO NAS!

 

Zapraszamy do współpracy również lokalnych przedsiębiorców, którzy chcieliby dołączyć do naszej inicjatywy a tym samym pozyskać nowych klientów.

Obszar działania:

 

Powiat grodziski - Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, a także Brwinów.

 

Powiat chodzieski - Chodzież oraz Podanin

 

Aktualnie do inicjatywy przystąpiło ponad 100 punktów handlowo-usługowych, a w najbliższym czasie planujemy, aby "Zakupy z Polecenia" objęły 200 firm powiatu grodziskiego i chodzieskiego. Wiele z nich stworzy rozproszone "Centrum Handlowe" - w bezpośredniej bliskości zamieszkania Naszych Klientów. Wszystkie firmy biorące udział w naszej inicjatywie będą oznaczone na witrynie specjalną naklejką oraz plakatem "Zakupy z Polecenia".